Vertalers in Antwerpen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (380)
Brussel (373)
Henegouwen (148)
Limburg (128)
Luik (178)
Luxemburg (26)
Namen (69)
Oost-Vlaanderen (291)
Vlaams-Brabant (302)
Waals-Brabant (97)
West-Vlaanderen (178)


 

Vertalers in Antwerpen (regio Antwerpen)



pagina: | 1 | 2 |


Wilsens International
De VriŤrestraat 52
2000 Antwerpen

T: 03 - 2486474
F: 03 - 2486535

W: http://www.wilsens-international.be/

ACTA
Graaf van Egmontstraat 21
2000 Antwerpen

T: 03 - 2274027
F: 03 - 2274027

E: marije.stam@belgacom.net

Alf Bae Vertaalbureau-Translation Office
Brederodestraat 175
2018 Antwerpen

T: 03 - 3151588
M: 0477 - 461561
F: 03 - 3151588

E: translation.alfabet@yahoo.com

Alitera
Maurits Sabbelaan 7
2020 Antwerpen

T: 03 - 2907397

E: info@alitera.be

Antwerp Translation Office
Amerikalei 220
2000 Antwerpen

T: 03 - 2888803
M: 0475 - 652211

E: idd@telenet.be

Berckmans V
Van Trierstraat 11
2018 Antwerpen

T: 03 - 2354093
M: 0485 - 189727

E: veerle.berckmans1@pandora.be

Bruel Ph
Riemstraat, 16/1002
2000 Antwerpen

M: 0475 - 571323

E: language.link@telenet.be

Ceulemans M
Hertsdeinstraat 23
2018 Antwerpen

T: 03 - 2371178
F: 03 - 2371178

E: monique.ceulemans.vertalingen@skynet.be

Chinatrans NV
Edgard Casteleinstraat 12
2020 Antwerpen

T: 03 - 2385829
F: 03 - 2385639

E: chinatrans@telenet.be

Chinese Wu Translating
Rotterdamstraat 70-1
2060 Antwerpen

M: 0478 - 716863

E: wutranslatio@yahoo.com

Cieszynska R
Lange Brilstraat 10
2000 Antwerpen

M: 0487 - 364492

E: renatacieszynska@telenet.be

Cleeren A
Korte Nieuwstraat 30
2000 Antwerpen

T: 03 - 2371447
F: 03 - 2481626

E: a.cleeren@skynet.be

Corluy K
Rubenslei 25
2018 Antwerpen

M: 0473 - 391242

E: k.corluy@scarlet.be

Daneels
Delinstraat 45/1
2060 Antwerpen

T: 03 - 2030413
M: 0485 - 496052

E: inne.daneels@telenet.be

De Boel E
Isabella Brantstraat 47
2018 Antwerpen

T: 03 - 2163181

E: info@deboel.be

De Boel E
Amerikalei 12
2000 Antwerpen

T: 03 - 2163181
F: 03 - 2381411

E: info@deboel.be

Eckhardt Alexander
Verbondstraat 99
2000 Antwerpen

M: 0499 - 342385

E: eckhardt.alexander@yahoo.com

Geleyn I
Leopold de Waelplaats 34
2000 Antwerpen

M: 0494 - 871579

E: inge.geleyn@pandora.be

Glossa BVBA
Albert Grisarstraat 28
2018 Antwerpen

T: 03 - 2253336
F: 03 - 2339443

E: glossataalservice@skynet.be

Gomperts Jozefien
Bouwmeestersstraat 8
2000 Antwerpen

M: 0479 - 897019

E: j_gomperts@hotmail.com

Howett Translations BVBA
Fransenplaats 9
2018 Antwerpen

T: 03 - 2377946

E: jonathan@howett.be

Huygens A
Frans Halsplein 15
2000 Antwerpen

T: 03 - 2251367
M: 0486 - 889824

E: annehuygens@hotmail.com

Irdanwen
Isabellalei 3
2018 Antwerpen

T: 049 - 4842899

E: irdanwen49@mail.ru

Jade Bridge/Chinees Vertaal- en Tolkwerk
Johan Jongkindstraat 12
2050 Antwerpen

M: 0478 - 784228

E: info@jadebridge.com

Juridisch Vertaalbureau Baku BVBA
Korte Nieuwstraat 16
2000 Antwerpen

T: 03 - 2988844
M: 0499 - 721920
F: 03 - 2988855

E: baku.jvb@telenet.be

K-Tech BVBA
Lange Riddersstraat 31
2000 Antwerpen

T: 03 - 2311716
M: 0496 - 221292
F: 03 - 2311716

E: ian.kenny@pandora.be

Karin Goris Vertalingen
Beerschotstraat 6
2020 Antwerpen

T: 03 - 2907583
M: 0479 - 527950

E: info@karingoris.be

Kuypers Marc
Vier Kerkenstraat 3
2030 Antwerpen

M: 0473 - 455157

E: mkuypers@telenet.be

Lexicann
Desguinlei 190
2018 Antwerpen

M: 0495 - 253565

E: anneleen.debodt@lexicann.com

Luc Franken BVBA
Cobdenstraat 13
2018 Antwerpen

T: 03 - 2303232
F: 03 - 2393470

E: luc.franken@telenet.be

Makrache Sana
Bisschopstraat 12
2060 Antwerpen

M: 0498 - 623470

E: sanatranteaching@gmail.com

Meeuws Yuri
Bisschopstraat 12
2060 Antwerpen

M: 0495 - 875928

E: yuri.meeuws@telenet.be

Missive
Amerikalei 12
2000 Antwerpen

T: 03 - 2887759

E: missive@telenet.be

O.T.S. BVBA
Lange Lozanastraat 13
2018 Antwerpen

T: 03 - 2373066
M: 0478 - 216556
F: 03 - 2575966

E: ots.oksana@skynet.be

Oriental Link
Camille Huysmanslaan 114
2020 Antwerpen

T: 03 - 2570654
F: 03 - 2570654

E: orientallink@pandora.be

Oskar D BVBA
Kloosterstraat 13
2000 Antwerpen

T: 03 - 2229292
F: 03 - 2229290

E: post@oskard.be

Plox BVBA
Robert Molsstraat 16
2018 Antwerpen

T: 03 - 2375434
F: 03 - 2379328

E: plox@glo.be

Proverbium
Selderstraat 56-58
2060 Antwerpen

M: 0497 - 417187

E: ben.laureys@scarlet.be

Qureshi
Sint-Elisabethstraat 54
2060 Antwerpen

T: 03 - 4556166
M: 0485 - 769232
F: 03 - 4556166

E: q.bal.qureshi@belgacom.net

Robby Maes
Marnixplaats 12
2000 Antwerpen

M: 0478 - 724147

E: robby.maes@hotmail.com

Schoone Jan
Delinstraat 53
2060 Antwerpen

T: 03 - 2132062
M: 0497 - 678704

E: jpschoone@skynet.be

pagina: | 1 | 2 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?