Vertalers in de regio Antwerpen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (380)
Brussel (373)
Henegouwen (148)
Limburg (128)
Luik (178)
Luxemburg (26)
Namen (69)
Oost-Vlaanderen (291)
Vlaams-Brabant (302)
Waals-Brabant (97)
West-Vlaanderen (178)


 

Vertalers in de regio Antwerpen



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |


Berendsen - De La Ruelle VOF
Alfsberg 37
2550 Kontich

T: 03 - 4585449
F: 03 - 4585449

E: berendsen@telenet.be

Berkovich A
Gemzenstraat 18
2610 Wilrijk

M: 0499 - 303061

E: alexberkovich@hotmail.com

Beuro Assist BVBA
Bevel-Dorp 98
2560 Bevel

T: 03 - 2897562
F: 03 - 4882895

E: beuro@beuroassist.com

Blancquaert Lynn
Stijn Streuvelsstraat 25
2627 Schelle

T: 03 - 8870905
M: 0497 - 618612

E: lpblancquaert@hotmail.com

Bleyen Tineke
Bosbessenweg 13
2490 Balen

M: 0486 - 495606

E: info@lingualink.be

Boers E
Pater Verbiststraat 22
2610 Wilrijk

T: 03 - 3260524

E: eb@albe.be

Bouving K
Ravelsbergstraat 24
2100 Deurne

T: 03 - 3662864

E: grafeion@skynet.be

Brams Marlene
Janssenlei 3
2530 Boechout

T: 03 - 4552942
M: 0475 - 630833
F: 03 - 4552942

E: marien.brams@skynet.be

Brandt Eric
Haverland 6
2460 Tielen

T: 014 - 434330
F: 014 - 434328

E: eric.brandt@scarlet.be

Bruel Ph
Riemstraat, 16/1002
2000 Antwerpen

M: 0475 - 571323

E: language.link@telenet.be

Bureau Hupin BVBA
Generaal Capiaumontstraat 24
2600 Berchem

T: 03 - 2367649
F: 03 - 2367649

E: georges.hupin@skynet.be

Buschmann Jasper
Schransstraat 52
2530 Boechout

T: 03 - 4544383
F: 03 - 4544383

E: buschmann@pandora.be

Business Services
Koningin Astridlaan 106
2550 Kontich

T: 03 - 2888107
F: 03 - 2888114

E: business.services@pandora.be

Campaign ! Eric Clavie
Kontichstraat 190
2650 Edegem

T: 03 - 4583529

E: eric.clavie@telenet.be

Ceulemans M
Hertsdeinstraat 23
2018 Antwerpen

T: 03 - 2371178
F: 03 - 2371178

E: monique.ceulemans.vertalingen@skynet.be

Charlotte Klima gcv
Churchilllaan 171
2900 Schoten

T: 03 - 2940898
M: 0495 - 612104
F: 070 - 400875

E: charlotte.klima@telenet.be

Chinatrans NV
Edgard Casteleinstraat 12
2020 Antwerpen

T: 03 - 2385829
F: 03 - 2385639

E: chinatrans@telenet.be

Chinese Wu Translating
Rotterdamstraat 70-1
2060 Antwerpen

M: 0478 - 716863

E: wutranslatio@yahoo.com

Christiaens Peter
Schaafstraat 92
2870 Breendonk

M: 0495 - 528232

E: peter-christiaens@skynet.be

Cieszynska R
Lange Brilstraat 10
2000 Antwerpen

M: 0487 - 364492

E: renatacieszynska@telenet.be

Claro Vertalingen
Geerdegem Schonenberg 144
2800 Mechelen

M: 0485 - 717121

E: info@clarovertalingen.be

Cleeren A
Korte Nieuwstraat 30
2000 Antwerpen

T: 03 - 2371447
F: 03 - 2481626

E: a.cleeren@skynet.be

Columbus Project
Lupinestraat 3
2400 Mol

T: 014 - 323694
F: 014 - 323694

E: info@columbusproject.net

Communicart copy & vertaling
Grote Steenweg 564
2600 Berchem

M: 0497 - 474981

E: mostmansjoke@yahoo.com

ConTraLog
Transvaalstraat 23
2600 Berchem

T: 03 - 2186971

E: contralog@telenet.be

Copywriting Wouters
Thaliastraat 32
2600 Berchem

T: 03 - 3665487
F: 03 - 3665489

E: joriswouters@skynet.be

Corluy K
Rubenslei 25
2018 Antwerpen

M: 0473 - 391242

E: k.corluy@scarlet.be

D.S. Language Projects
Zijpstraat 68
2570 Duffel

M: 0485 - 570051

E: dslp@telenet.be

Daffodil Services BVBA
Schuurveldstraat 56
2260 Tongerlo

T: 014 - 544681
M: 0497 - 542001
F: 014 - 260166

E: info@daffodil.be

Daneels
Delinstraat 45/1
2060 Antwerpen

T: 03 - 2030413
M: 0485 - 496052

E: inne.daneels@telenet.be

De Boel E
Isabella Brantstraat 47
2018 Antwerpen

T: 03 - 2163181

E: info@deboel.be

De Boel E
Amerikalei 12
2000 Antwerpen

T: 03 - 2163181
F: 03 - 2381411

E: info@deboel.be

De Bruyn M. Vertalingen BVBA
Katelijnsesteenweg 44
2570 Duffel

T: 015 - 319065

E: martine.de.bruyn@pandora.be

De Coster Anuschka
Kampstraat 51
2070 Burcht

T: 03 - 2962995
M: 0497 - 545081
F: 03 - 2962995

E: anuschka.de.coster@telenet.be

De Lombaert A
Weverstraat 24
2990 Loenhout

T: 03 - 6699347
F: 03 - 6699347

E: anja.delombaert@pandora.be

De Monie C
Kanunnik Peetersstraat 177
2600 Berchem

T: 03 - 2187712

E: cdm@desaegher.be

De Oliveira e Silva BVBA
Damhertenlaan 32
2610 Wilrijk

T: 03 - 4491080
M: 0477 - 678799
F: 03 - 4499633

E: oliveira@telenet.be

De Winter V
Bevelsesteenweg 187
2560 Nijlen

M: 0473 - 843033

E: veroniquedewinter@telenet.be

DE-Office BVBA
Sijsjesstraat 12
2400 Mol

T: 014 - 322670
F: 014 - 322671

E: info@de-office.be

Deck Neu-Allon
Biesthoevelaan 24
2610 Wilrijk

T: 03 - 5423589
M: 0495 - 133067

E: deckneuallon@gmail.com

Demaku Adrian
Dascottelei 110
2100 Deurne

M: 0485 - 740398

E: adri_d@hotmail.com

Der Blaustrumpf
Laar 29
2140 Borgerhout

T: 03 - 2169120
M: 0479 - 257754

E: derblaustrumpf@web.de

Devoght Pascale
Distelhoek 80
2170 Merksem

M: 0486 - 483831

E: pascale.devoght@gmail.com

Dhaxley Translations NV
Molenvest 25
2200 Herentals

T: 014 - 507940
F: 014 - 507941

E: info@dhaxley.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?