Vertalers in de regio Antwerpen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (380)
Brussel (373)
Henegouwen (148)
Limburg (128)
Luik (178)
Luxemburg (26)
Namen (69)
Oost-Vlaanderen (291)
Vlaams-Brabant (302)
Waals-Brabant (97)
West-Vlaanderen (178)


 

Vertalers in de regio Antwerpen



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |


Linguix
Jules Moretuslei 518b
2610 Wilrijk

T: 03 - 2974007
M: 0475 - 961188
F: 03 - 2974008

E: info@linguix.be

Local Impact Localizations BVBA
Vredesteinlaan 3
2820 Bonheiden

T: 015 - 559814

E: info@localimpact.com

Luc Franken BVBA
Cobdenstraat 13
2018 Antwerpen

T: 03 - 2303232
F: 03 - 2393470

E: luc.franken@telenet.be

Ludique BVBA
Kopstraat 294
2900 Schoten

T: 03 - 6581137
M: 0478 - 300540
F: 03 - 6581137

E: ludique@skynet.be

Luppens C
Pater Verbiststraat 22
2610 Wilrijk

T: 03 - 4493486
M: 0476 - 318845

E: carla.luppens@skynet.be

Makrache Sana
Bisschopstraat 12
2060 Antwerpen

M: 0498 - 623470

E: sanatranteaching@gmail.com

Mantras BVBA
Lode Zielensstraat 16
2845 Niel

T: 03 - 8442575
F: 03 - 8443843

E: monika.schiele@mantras.be

Martynowski BVBA
Oudebaan 39-2
2180 Ekeren

T: 03 - 6467340

E: martynowski.bvba@pandora.be

Meeuws Yuri
Bisschopstraat 12
2060 Antwerpen

M: 0495 - 875928

E: yuri.meeuws@telenet.be

Michel Degreef
Bijlstraat 31
2140 Borgerhout

T: 03 - 2725262
F: 03 - 2725262

E: mdtrans@skynet.be

MicroMacro
Leningstraat 11
2140 Borgerhout

T: 03 - 2886216
F: 03 - 2886216

E: micromacro@pandora.be

Missive
Amerikalei 12
2000 Antwerpen

T: 03 - 2887759

E: missive@telenet.be

Mitius BVBA
Kapelsesteenweg 105
2180 Ekeren

T: 03 - 6464391

E: mitius@skynet.be

Moncho Michèle
Dijle 24
2800 Mechelen

T: 015 - 330715
M: 0496 - 281356

E: michele.moncho@telenet.be

Mots Célèbres
Irislaan 13
2390 Oostmalle

M: 0498 - 728218

E: motscelebres@gmail.com

Nedrom (Mevr. Romanica Mihaela)
Karel Govaertsstraat 59-61
2100 Deurne

M: 0496 - 553822

E: nedrom@telenet.be

Notass BVBA
Pastoor Wouterstraat 18
2650 Edegem

T: 03 - 4587632
F: 03 - 4587632

E: notass@village.uunet.be

Nouwkens Management BVBA
Sint-Lenaartsebaan 46
2390 Oostmalle

M: 0476 - 243621

E: info@nmtranslations.be

Nuyens Guy
Ezaart 1
2400 Mol

T: 014 - 321820

E: guynuyens@yahoo.com

Nuytemans E-Glossa
Krommelei 1
2110 Wijnegem

T: 03 - 3223864
M: 0486 - 729386

E: elke_glossa@hotmail.com

O.T.S. BVBA
Lange Lozanastraat 13
2018 Antwerpen

T: 03 - 2373066
M: 0478 - 216556
F: 03 - 2575966

E: ots.oksana@skynet.be

Oriental Link
Camille Huysmanslaan 114
2020 Antwerpen

T: 03 - 2570654
F: 03 - 2570654

E: orientallink@pandora.be

Oskar D BVBA
Kloosterstraat 13
2000 Antwerpen

T: 03 - 2229292
F: 03 - 2229290

E: post@oskard.be

P.L.V. Vertalingen
Herenthoutsesteenweg 190
2560 Nijlen

M: 0479 - 977346

E: snezjana@telenet.be

P@V@He TxT
Walemstraat 16
2570 Duffel

T: 015 - 315910
M: 0478 - 317343
F: 015 - 315910

E: patrik.vanherck@skynet.be

Palabra
IJzerenveld 143
2860 Sint-Katelijne-Waver

M: 0486 - 501436

E: info@palabrita.be

Panken Translations
Liersesteenweg 117
2520 Emblem

T: 03 - 4806916
F: 03 - 4892495

E: panken.translations@skynet.be

Paroles Vertalingen
Griffier Schobbenslaan 40
2140 Borgerhout

T: 03 - 2351072

E: paroles@scarlet.be

Pas N
Bakkerstraat 36
2140 Borgerhout

T: 03 - 2369631

E: niels.pas@skynet.be

Petrova Svetlana
Acacialaan 38
2940 Hoevenen

M: 0497 - 808493

E: petrova@pandora.be

Plox BVBA
Robert Molsstraat 16
2018 Antwerpen

T: 03 - 2375434
F: 03 - 2379328

E: plox@glo.be

Poelvoorde Barbara
De Bruynlaan 65
2610 Wilrijk

M: 0486 - 251215

E: barpoe@gmail.com

Pol-Ned
Kerkeveldlaan 31
2100 Deurne

M: 0486 - 336690

E: info@polned.be

Polderman Kitty
Klein Hagelkruis 25
2180 Ekeren

T: 03 - 3266170
M: 0486 - 932882

E: kittypolderman@yahoo.com

Polfliet Mieke
J. E. Claeslaan 1
2560 Nijlen

T: 03 - 3664616

E: info@stefanenmieke.be

Pooters Vertaalbureau
Drakenhoflaan 101
2100 Deurne

T: 03 - 3664009
F: 03 - 3664009

E: pooters.vertaal@telenet.be

Portned
Bolwerkstraat 23
2200 Herentals

T: 014 - 224632
M: 0486 - 021588

E: portned@hotmail.com

Proverbium
Selderstraat 56-58
2060 Antwerpen

M: 0497 - 417187

E: ben.laureys@scarlet.be

Qureshi
Sint-Elisabethstraat 54
2060 Antwerpen

T: 03 - 4556166
M: 0485 - 769232
F: 03 - 4556166

E: q.bal.qureshi@belgacom.net

Qureshi Nadia
Oude Steenweg 48
2280 Grobbendonk

T: 014 - 506714
M: 0497 - 488100

E: nadia.qureshi@skynet.be

Rinaldi Giorgio
Cameliastraat 12
2600 Berchem

T: 03 - 2397981
M: 0494 - 147332

E: giorgio.rinaldi@telenet.be

Rob Zuidam BVBA
Veldstraat 37
2430 Vorst

T: 013 - 676446

E: rzuidam@skynet.be

Robby Maes
Marnixplaats 12
2000 Antwerpen

M: 0478 - 724147

E: robby.maes@hotmail.com

Roos H
Burgemeester Van Nuetenstraat 1
2328 Meerle

T: 03 - 3159705
F: 03 - 3159705

E: h.roos@belgacom.net

Russisch Tolk- & Vertaalbureau
Hemelrijkstraat 145
2400 Mol

T: 014 - 311390
M: 0475 - 875683

E: ngtc@skynet.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?