Vertalers in de regio Oost-Vlaanderen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (380)
Brussel (373)
Henegouwen (148)
Limburg (128)
Luik (178)
Luxemburg (26)
Namen (69)
Oost-Vlaanderen (291)
Vlaams-Brabant (302)
Waals-Brabant (97)
West-Vlaanderen (178)


 

Vertalers in de regio Oost-Vlaanderen



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |


Aalsters Vertaalbureau
Paardendries 41
9300 Aalst

T: 053 - 783389
M: 0495 - 892944
F: 053 - 710973

E: aalsters.vertaalbureau@skynet.be
W: http://www.aalsters-vertaalbureau.be/

Abbeel Vertalingen BVBA
Zavel 17
9280 Lebbeke

T: 052 - 414934
M: 0486 - 274452
F: 052 - 413749

E: abbeel_vert@skynet.be
W: http://www.abbeel-vertalingen.be/

No Problem !
Franklin Rooseveltlaan 348
9000 Gent

T: 09 - 2451789
F: 02 - 7065038

E: info@no-problem.info
W: http://www.no-problem.info/

Nordica Translations BVBA
Stationsstraat 27
9060 Zelzate

T: 09 - 3429007
F: 09 - 3428117

E: nordica@telenet.be
W: http://www.nordicatranslations.be/

Tudorowski D
Ottergemsesteenweg 643
9000 Gent

M: 0495 - 101000

E: info@tudo.be
W: http://www.tudo.be/

Wilkens c.s. Vertalers & Tolken
Kasteellaan 479/101
9000 Gent

T: 09 - 2650040
F: 09 - 2650049

E: info@wilkens.be
W: http://www.wilkens.be/

A + A Communication BVBA
9000 Gent

T: 09 - 2205629
M: 0476 - 789107

E: alexandre@aplusa.be

A+A Brabants-Tomasik
Gentsesteenweg 108
9200 Dendermonde

M: 0473 - 973983

E: alina.tomasik@pandora.be

A-1 Translation
Briel 139
9340 Smetlede

M: 0486 - 261868

E: a1@telenet.be

A-direct Translations
Scheldeweg 59
9090 Gontrode

T: 09 - 3303884
M: 0476 - 350287

E: lidia.rura@telenet.be

A.A. Lingua
Parklaan (Residentie Parkhouse Ii) 29
9300 Aalst

T: 053 - 414049
M: 0475 - 518637

E: a.a.lingua@telenet.be

A.L.T. Vertaalbureau BVBA
Schuurgoedstraat 6
9040 Sint-Amandsberg

T: 09 - 2980526
F: 09 - 3567666

E: marleen.geers@alt-vertalingen.be

Accent Vertalingen
't Angereelstraat 104
9400 Appelterre-Eichem

T: 054 - 329100
M: 0477 - 980758

E: c-vermeersch@skynet.be

Ad Verbum
Neerstraat 9
9112 Sinaai-Waas

T: 03 - 7726230
F: 03 - 7726230

E: translations@pandora.be

Adriaenssens Veerle
Plezantstraat 218
9100 Sint-Niklaas

T: 03 - 7668809
M: 0473 - 916562

E: veerle.adriaenssens3@yucom.be

Ah!Da Vertalingen
Iepenstraat 16
9000 Gent

T: 09 - 2333491
M: 0476 - 675479
F: 09 - 2333491

E: martina@village.uunet.be

Alfa Scandinavian Translations
Roomstraat 1
9160 Lokeren

T: 09 - 3496484
M: 0486 - 994402
F: 09 - 3496484

E: isa@alfascantran.be

Alien Riddler Translations
Torenstraat 34b
9160 Lokeren

T: 09 - 3353394
M: 0487 - 808213

E: translations@alienriddler.com

Alpha Translation
Duifhuisstraat 112
9000 Gent

T: 09 - 2202301
F: 09 - 2204569

E: translation.alpha@skynet.be

Altair Vertalingen BVBA
Brakelstraat 10
9300 Aalst

T: 053 - 213009
F: 053 - 709867

E: info@altairvertalingen.be

Alter-Eco BVBA
Joseph Cardijnstraat 42b
9420 Erpe

T: 053 - 802630
F: 053 - 807225

E: info@alter-eco.be

Angelo Antinoro BVBA
Kalkenstraat 143
9255 Buggenhout

T: 052 - 331136

E: angelo.antinoro@skynet.be

Anglo-Hispanic Vertaalbureau
Kleine Reinaertdreef 3
9830 Sint-Martens-Latem

T: 09 - 2820485
M: 0475 - 518112
F: 09 - 2811529

E: anglo.hispanic@telenet.be

Ape-Translations
Merelbekestraat 111
9090 Melle

M: 0486 - 663573

E: info@ape-translations.be

Arnout Peter
Tramstraat 7
9860 Moortsele

M: 0472 - 903544

E: peter.arnout@skynet.be

As You Like It
Kluisstraat 7
9050 Ledeberg

T: 09 - 2323513
F: 09 - 2323513

E: info@as-you-like-it.be

Atama Japan
Emiel Verhaerenlaan 54
9050 Gentbrugge

T: 09 - 2450348
F: 09 - 2450348

E: atama@skynet.be

Auxilia
Grote Steenweg 138
9840 Zevergem

T: 09 - 3853687
F: 09 - 3853688

E: auxilia@auxilia.be

Baeten A
Hof Resselaar 41
9820 Merelbeke

T: 09 - 3300672
F: 09 - 3300672

E: anne.baeten@pandora.be

Barbaix P
Binnenstraat 8
9420 Erondegem

M: 0477 - 854259

E: pascale.barbaix@telenet.be

Beuckels P
Gaversesteenweg 407
9820 Merelbeke

T: 09 - 2322038
F: 09 - 2322038

E: peter.beuckels1@pandora.be

Biz Services BVBA
Bisschop Calewaertlaan 19
9800 Deinze

M: 0498 - 797363

E: info@biz-services.be

BLA (Best Language Assistance)
Nekkersvijverstraat 33
9040 Sint-Amandsberg

T: 09 - 2343452

E: katiabrys@hotmail.com

Blue Lines Translations BVBA
Kongostraat 100
9000 Gent

T: 09 - 2331606
F: 09 - 2331606

E: sofie@blue-lines.net

Broadcast Text Brussels NV
Ninovesteenweg 198
9320 Erembodegem

T: 053 - 810384
F: 053 - 621359

E: office@broadcasttext.be

Bronselaer
Onkerzelestraat 202
9500 Onkerzele

M: 0474 - 788807

E: karlabronselaer@hotmail.com

Bruylant D
Molenstraat 1
9260 Schellebelle

M: 0474 - 681348

E: debbiebruylant@telenet.be

Business Plus
Begoniastraat 22
9090 Melle

T: 09 - 2980286

E: business.plus@telenet.be

Buydts A
Coupure Links 515
9000 Gent

T: 09 - 3307525
M: 0487 - 640698

E: anbuydts@gmail.com

Cairns J
Eedverbondkaai 109
9000 Gent

T: 09 - 2201002
F: 09 - 2222975

E: john.cairns@skynet.be

Capiau A
Van Eycklaan 2
9840 De Pinte

M: 0472 - 715818

E: comicexpert@gmail.com

Catherine Thys
Tweekapellenstraat 72
9050 Gentbrugge

T: 09 - 2324503
F: 09 - 2315896

E: catherine.thys1@pandora.be

Celayir
Tortelduifstraat 67
9000 Gent

M: 0477 - 567813

E: celayir_sc@hotmail.com

Ch‚teau des Langues
Voordestraat 12
9920 Lovendegem

T: 09 - 3725726
F: 09 - 3725726

E: chateau.des.langues@skynet.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?